10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-één-component 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optische-transc netwerk

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-één-component 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optische-transc netwerk

Productbeschrijving de SFP-1080-Cxx is een CWDM 10G SFP + optische module. Het is beschikbaar voor alle 8-"main" CWDM kanalen 1471nm voor 1611nm golflengtes

Function

Productbeschrijving

De SFP-1080-Cxx is een CWDM 10G SFP + optische module. Het is beschikbaar voor alle 8 andquot; mainandquot; CWDM kanalen 1471nm voor 1611nm golflengtes.
De transceiver ondersteunt alle 10G gewaardeerd snelheden voor Ethernet-, SONET-, SDH- of Fibre Channel-netwerken.
SFP-1080-Cxx is het algemene deel getal, de xx vertegenwoordigen een combinatie van twee cijfers die het definiëren van de wavelegth gebruikt.
Bijvoorbeeld, is de SFP-1080-C47 een transceiver CWDM SFP + 1471nm golflengte uitgevoerd.
Er zijn ook beschikbaar CWDM 10G transceivers voor een paar CWDM-kanalen in de 1270 tot 1470nm bereik. Maar deze modules zijn schaars en alleen beschikbaar
op speciale bestelling. Neem usand informeren over de beschikbaarheid van dergelijke modellen.
Getest en gevonden compatibel op verschillende 10G Ethernet-switches van Cisco, Juniper, Force10, rand-Core en andere fabrikanten.
SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km transceiver specificaties
MoederbordSFP
Snelheid9,95 tot 10,3 Gb/s
Optische aansluitingDual LC
Bedieningsbereik80 km
Machtenkele 3,3 v
NalevingMSA SFF-8431, RoHS
BedrijfsmodusCWDM ITU kanalen
Type vezelEnkelvoudige modus 9/125um
GolflengteCWDM ITU raster (1471 ~ 1611nm)
Digitale diagnoseJa (SFF-8472 compatibel)

Sopofiber'sCoarse golflengte divisie multiplexer (CWDM) maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking. Het provideslow inbrengen verlies, hoge kanaal isolatie, breed pass-band, lage temperatuur gevoeligheid en epoxy gratis optische weglengte.

Functies

• Lage Insertion Loss

• Brede pass-band

• Hoge kanaal isolatie

• Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid

• Epoxy-gratis on optische weglengte

Toepassingen

• De controle van de lijn

• WDM netwerk

• Telecommunicatie

• Cellulaire toepassing

• Fiber optische versterker

• Acess netwerk

Prestatiespecificaties

Met de parameter

Specificatie

Kanaal golflengte (nm)

1260 ~ 1620

Centrum golflengte nauwkeurigheid (nm)

±0.5

Kanaalscheiding (nm)

20

Kanaal Passband (@-0.5dB bandbreedte (nm)

andgt; 13

Pass kanaal Insertion Loss (dB)

≤0.6

Reflectie kanaal Insertion Loss (dB)

≤0.4

Kanaal rimpel (dB)

andlt; 0,3

Isolatie (dB)

Aangrenzende

andgt; 30

Niet-aangrenzende

andgt, 40

Inertion verlies temperatuur gevoeligheid (dB/℃)

andlt; 0,005

Golflengte temperatuur verschuiven (nm/℃)

andlt, 0.002

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

andlt, 0,1

Polarisatie modus dispersie

andlt, 0,1

Richtingskarakteristiek (dB)

andgt; 50

Loss(dB) retourneren

andgt, 45

Maximale belastbaarheid (mW)

300

Opterating temperatuur (℃)

-25~+75

Temperatuur bij opslag (℃)

-40~85

Pakket dimensie (mm)

Φ5.5x34 (L38 voor 900um losse buis)

Specificaties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

Bestelinformatie

CWDM

X

XX

X

X

XX

Kanaalscheiding

Pass kanaal

Type vezel

Lengte van de vezel

In/uitgang

C = CWDM-raster

04 = 4 kanaals

08 = 8 kanaal

16 = 16 kanaal

18 = 18 kanaal

N = N-kanaal

1 = kale vezel

2 = 900um

losse buis

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = geen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 SC/PC =

5 = ST

6 = LC


Beschrijving
Grof golflengte divisie multiplexer (CWDM) maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking. Het provideslow inbrengen verlies, hoge kanaal isolatie, breed pass-band, lage temperatuur gevoeligheid en epoxy gratis optische weglengte.

Prestatiespecificaties

Met de parameter

Specificatie

Kanaal golflengte (nm)

1260 ~ 1620

Centrum golflengte nauwkeurigheid (nm)

±0.5

Kanaalscheiding (nm)

20

Kanaal Passband (@-0.5dB bandbreedte (nm)

andgt; 13

Pass kanaal Insertion Loss (dB)

≤0.6

Reflectie kanaal Insertion Loss (dB)

≤0.4

Kanaal rimpel (dB)

andlt; 0,3

Isolatie (dB)

Aangrenzende

andgt; 30

Niet-aangrenzende

andgt, 40

Inertion verlies temperatuur gevoeligheid (dB/℃)

andlt; 0,005

Golflengte temperatuur verschuiven (nm/℃)

andlt, 0.002

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

andlt, 0,1

Polarisatie modus dispersie

andlt, 0,1

Richtingskarakteristiek (dB)

andgt; 50

Terugkeer verlies (dB)

andgt, 45

Maximale belastbaarheid (mW)

300

Opterating temperatuur (℃)

-25~+75

Temperatuur bij opslag (℃)

-40~85

Pakket dimensie (mm)

Φ5.5x34 (L38 voor 900um losse buis)

Specificaties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

Bestelinformatie

CWDM

X

XX

X

X

XX

Kanaalscheiding

Pass kanaal

Type vezel

Lengte van de vezel

In/uitgang

C = CWDM-raster

04 = 4 kanaals
08 = 8 kanaal
16 = 16 kanaal
18 = 18 kanaal
N = N-kanaal

1 = kale vezel
2 = 900um losse buis

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = geen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 SC/PC =
5 = ST
6 = LC

PDF
1 x 2 CWDM één component (3 poort)

Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste fabrikanten van 10 gram, 100 gram, 200 g hz 1 x 2-cwdm-één-component 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm optische-transc netwerk om zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2-cwdm-één-component 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optische-transc netwerk fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop