10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer apparatuur systeemprijs

10G, 100G, 200G HZ Multi-mode-cwdm-mux-demux-module Multiplexer apparatuur systeemprijs

Sopofiber van grof golflengte divisie Multiplexers (Multi Mode CWDM) tonen weinig verlies en betrouwbare prestaties.

Function

Sopofiber van grof golflengte divisie Multiplexers (Multi Mode CWDM) tonen weinig verlies en betrouwbare prestaties. Deze apparaten Toon brede passbands en hoge isolatie, waardoor ze ideaal voor bewerking met goedkope, ongekoelde lasers. Ze beschikken over tot 4, 8 of 16 lage dispersie kanalen, waardoor hoge capaciteit, goedkope producten voor de markten CATV en metro/toegang.

Gemakkelijk aan te passen, SOPO CWDM kan worden geconfigureerd in een gestandaardiseerde verpakking en connector opties.

Functies

• Lowinsertionloss

• lHigh kanaal isolatie

• Lage polarisatie afhankelijk verlies

• Buitengewone betrouwbaarheid en stabiliteit

Toepassingen

• Toegang tot breedbandnetwerken

• Metro WDM systemen

• Ondernemingsnetwerken

Specificatie

Item

Eenheid

Parameters

Notities

Golflengtebereik

nm

1260~1620

Kanaal centra (ITU of ITU + 1)

nm

1270/1290... 1610 of 1271/1291... 1611

Kanalen

CH

4

8

16

Passband

nm

≥ +/- 7

Passband rimpel

dB

≤ 0.5

Kanaal Insertion Loss

dB

2.0

2.8

5.5

Optionele uitdrukkelijke Insertion Loss

dB

1.8

2.6

5.0

Isolatie (aangrenzende kanaal)

dB

≥30

Isolatie (niet-aangrenzende kanaal)

dB

≥ 50

Polarisatie afhankelijk verlies

dB

≤0.2

Polarisatie modus dispersie

PS

≤0.2

Richtingskarakteristiek

dB

≥45

Terugkeer verlies

dB

≥40

Optische belastbaarheid

mW

≤ 500

Werkende temperatuurwaaier

0C

-5 tot en met 70

Opslag temperatuur bereik

0C

-40 tot + 85

Type vezel

50/125 of 62,5/125 MMfiber

Pakket afmetingen (L x W x H)

mm

100 x 80 x 10

140 x 114 x 18

ABS

* Alle specificaties zijn gebaseerd op de apparaten zonder connector.

* Specificaties kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

Bestelinformatie

CWDM

X

XX

XX

X

X

XX

Kanaalscheiding

Aantal

Kanalen

1e kanaal

Type vezel

Lengte van de vezel

In/uitgang

C = CWDM-raster

04 = 4 kanaals

08 = 8 kanaal

16 = 16 kanaal

18 = 18 kanaal

N = N-kanaal

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speciale

1 = kale vezel

2 = 900um

losse buis

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = opgeven

0 = geen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 SC/PC =

5 = ST

6 = LC

S = opgeven


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste fabrikanten van 10 gram, 100 gram, 200 g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer apparatuur systeemprijs om zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz multi-mode-cwdm-mux-demux-module multiplexer systeem prijs fabrikanten van apparatuur, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop