4,8,16-CH 1 x 2-cwdm-device Mux demultiplex Fiber Optic-multiplexer SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

4,8,16-CH 1 x 2-cwdm-device Mux demultiplex Fiber Optic-multiplexer SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm Transmode

Met behulp van passieve multiplexers, kunnen verschillende optische kanalen van verschillende golflengten worden gecombineerd, waardoor meerdere

Function

Met behulp van passieve multiplexers, kunnen verschillende optische kanalen van verschillende golflengten worden gecombineerd, waardoor meerdere diensten aan de verzonden samen via glasvezel zonder inmenging. Wat maakt dit mogelijk is het feit dat verschillende lichte kleuren (golflengten) hebben geen invloed op elkaar. Voor overdracht, worden lichte kleuren multiplexed op een vezel met behulp van een specifieke golflengte-filter (multiplexing). Aan de andere (ontvangende) einde van de regel, zijn de golflengten opnieuw verdeeld, of liever, demultiplexed. Vandaar, een transmissielijn bestaat uit een multiplexer en een demultiplexer.

De passieve multiplexer en demultiplexer modules werken met het raster van de CWDM volgens ITU G.694.2 standaard. De multiplexer/demultiplexer rack-modules zijn onderdeel van een breed assortiment voor functionele modules voor installatie in rack modulaire systemen van de MICROSENS. Naast desktop behuizingen, annuleerteken verbruiker uitgezocht een 19andquot; chassis met maximaal 12 "slots". Wanneer u de CVBS-chassis, kan het conversieprogramma worden gecombineerd met andere modules uit de familie van de onderneming toegang. Daarnaast biedt het MICROSENS productportfolio actieve conversieprogramma's voor optische of elektrische/optische aanpassing van gegevenskanalen naar de juiste golflengten en vereiste bereiken.

Met behulp van WDM als transmissietechnologie, kunnen netwerkexploitanten bouwen een infrastructuur die afhankelijk van de behoefte kan worden uitgebreid. Daarnaast zijn de capaciteiten in alle deelgebieden van het netwerk uit te breiden. Dit is een voordeel dat geen andere technologie kan bieden. Het gebruik van passieve multiplexers is van belang voor de exploitanten van de netwerken van de kabel, ook. Deze technologie kan bieden extra diensten zoals het combineren van bi-directionele datadiensten met uni-directionele televisietransmissie zonder enig probleem, terwijl het gebruiken van de bestaande infrastructuur.

  • Model-nr.:1U19 inch 8CH CWDM

  • Certificering:CE, ISO, RoHS

  • De telling van het kanaal:8CH

  • Kanaal Center golflengte:1470-1610nm

  • Polarisatie afhankelijk verlies:0.1DB

  • Het verlies van de terugkeer:50db

  • Levertijd:3-7working dagen

  • Handelsmerk:DF

  • Oorsprong:China

  • Type:1u19 Inch 8CH CWDM

  • Voorwaarde:Nieuw

  • Grootte:19 inch

  • Passband rimpel:0.3dB

  • Richtingskarakteristiek:55dB

  • Type vezel:SMF-28 sexies

  • Pakket dimensie:(L) 100andamp #215 (W) 80andamp; #215; (H) 10mm

  • Specificatie:CE, ROHS, ISO


    ParametersEenheidSpecificaties
    Kanaal graafCH8
    Kanaal Center golflengtenm1470/ 1490/ 1510/ 1530/ 1550/ 1570/ 1590/ 1610
    Kanaal PassbandMinnm±7.5/±6.5
    Insertion LossMaxdBandlt; 2.2
    IsolatieAangrenzende kanaalMindB30
    Niet-aangrenzende kanaalMindB40
    Passband rimpelMaxdB0.3
    Polarisatie afhankelijk verliesMaxdB0.1
    RichtingskarakteristiekMindB
    55

    Terugkeer verlies
    MindB50
    Polarisatie modus dispersieMaxPS
    0.1
    BelastbaarheidMaxmW500
    Draadantenne en connectortypeCOM0,9/mm zwarte losse buis met connector
    Andere poorten0.9mmwhite losse buis met connector
    Type vezelSMF-28 sexies
    Lengte van de vezelmandamp; #8805; 1
    Bedrijfstemperatuurandamp; #176; C-10 ~ 70
    Temperatuur bij opslagandamp; #176; C-40 ~ 85
    Pakket dimensiemm(L) 100andamp #215 (W) 80andamp; #215; (H) 10


    Sopofiber biedt een volledige waaier van CWDM Mux-demultiplex en optische toevoegen Drop Multiplexer (OADM) eenheden voor alle soorten toepassingen en oplossingen van het netwerk. Sommige meest voorkomende zijn: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, EWRS, Fibre Channel, FTTx en CATV.

    Sopofiber van grof golflengte divisie multiplexer (Mux/demultiplex CWDM) maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking. Het biedt lage invoeging verlies, hoge kanaal isolatie, breed pass-band, lage temperatuur gevoeligheid en epoxy vrije optische weglengte.

    Onze CWDM Mux demultiplex producten bieden tot 16-channel of zelfs 18-channel Multiplexing op een enkele vezel. Verschuldigd de het verlies van de lage opneming in netwerken van de WDM nodig is, we kunnen ook "Skip Component" toevoegen in een CWDM Mux/demultiplex module om de IL als een optie. Standaard CWDM Mux/demultiplex pakkettype omvatten: ABS box-pakket, LGX pakcage en 19" 1U rackmount.

    Functies

    • Lage Insertion Loss

    • Brede pass-band

    • Hoge kanaal isolatie

    • Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid

    • Epoxy-gratis on optische weglengte

    • Toegang tot het netwerk

    Toepassingen

    • De controle van de lijn

    • WDM netwerk

    • Telecommunicatie

    • Cellulaire toepassing

    • Fiber optische versterker

    • Acess netwerk

    Prestatiespecificaties voor 8 + 1-CH CWDM Module

    Parameters

    8 + 1-CH Mux

    8 + 1-CH demultiplex

    Kanaal golflengte (nm)

    1270-1610 of 1271-1611

    Centrum golflengte nauwkeurigheid (nm)

    ± 0.05

    Kanaalscheiding (GHz)

    20nm

    Kanaal Passband (@-0.5dB bandbreedte (nm)

    ± 7,5 /± 6.5

    Insertion Loss (dB) (zonder overslaan component)

    ≦2.8

    Insertion Loss (dB) (met skip component)

    ≦2.0

    Kanaal uniformiteit (dB)

    ≦0.6

    Kanaal rimpel (dB)

    ≦0.3

    Isolatie (dB)

    Aangrenzende

    ≧30

    Niet-aangrenzende

    ≧40

    Express Port

    ≧12

    Insertion Loss temperatuur gevoeligheid (dB / ° C)

    ≦0.005

    Verschuiving van de temperatuur van de golflengte (nm / ° C)

    ≦0.002

    Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

    ≦0.1

    Polarisatie modus dispersie (ps)

    ≦0.1

    Terugkeer verlies (dB)

    ≧50

    Richtingskarakteristiek

    ≧45

    Max belastbaarheid (mW)

    300

    Bedrijfstemperatuur (° C)

    -40 ~ +85

    Opslagtemperatuur (° C)

    -40 ~ +85

    Pakket dimensie (mm)

    L100 X W80 X 10

    Opmerking: Alle parameters zijn voor het apparaat zonder verbindingslijnen.

    Bestelinformatie


    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    X

    Kanaalscheiding

    Aantal kanalen

    Configuratie

    1e kanaal

    Type vezel

    Lengte van de vezel

    In/uitgang

    C = CWDM-raster

    04 = 4-CH

    08 = 8-CH

    16 = 16-CH

    18 = 18-CH

    N = N-CH

    M = Mux

    D = demultiplex

    27 = 1270/1271nm

    ……

    47 = 1470/1471nm

    49 = 1490/1491nm

    ……

    61 = 1610/1611nm

    SS = speciale

    1 = kale vezel

    2 = 900um losse buis

    3 = 2 mm kabel

    4 = 3 mm kabel

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = opgeven

    0 = geen

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 SC/PC =

    5 = ST

    6 = LC

    S = opgeven



    Sopofiber biedt een volledige waaier van CWDM Mux-demultiplex en optische toevoegen Drop Multiplexer (OADM) eenheden voor alle soorten toepassingen en oplossingen van het netwerk. Sommige meest voorkomende zijn: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, EWRS, Fibre Channel, FTTx en CATV.

    Onze grof golflengte divisie multiplexer (Mux/demultiplex CWDM) maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking. Het biedt lage invoeging verlies, hoge kanaal isolatie, breed pass-band, lage temperatuur gevoeligheid en epoxy vrije optische weglengte.

    Onze CWDM Mux demultiplex producten bieden tot 16-channel of zelfs 18-channel Multiplexing op een enkele vezel. Verschuldigd de het verlies van de lage opneming in netwerken van de WDM nodig is, we kunnen ook "Skip Component" toevoegen in een CWDM Mux/demultiplex module om de IL als een optie. Standaard CWDM Mux/demultiplex pakkettype omvatten: ABS box-pakket, pakket van de LGX en 19" 1U rackmount.

    Prestatiespecificaties

    Met de parameter

    4 kanaal

    8 kanaals

    16 kanaal

    MUX

    Demultiplex

    MUX

    Demultiplex

    MUX

    Demultiplex

    Kanaal golflengte (nm)

    1270~1610/1271~1611

    Kanaalscheiding (nm)

    20

    Kanaal Passband (@-0.5dB bandbreedte (nm)

    ±7.5/±6.5

    Insertion Loss (dB)

    ≤1.5

    ≤2.5

    ≤3.5

    Kanaal uniformiteit (dB)

    ≤0.6

    ≤1.0

    ≤1.5

    Kanaal rimpel (dB)

    andlt; 0,3

    Isolatie (dB)

    Aangrenzende

    N/B

    andgt; 30

    N/B

    andgt; 30

    N/B

    andgt; 30

    Niet-aangrenzende

    N/B

    andgt, 40

    N/B

    andgt, 40

    N/B

    andgt, 40

    InsertionLoss temperatuur gevoeligheid (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Golflengte temperatuur verschuiven (nm/℃)

    andlt, 0.002

    Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

    andlt, 0,1

    Polarisatie modus dispersie

    andlt, 0,1

    Richtingskarakteristiek (dB)

    andgt; 50

    Loss(dB) retourneren

    andgt, 45

    Maximale belastbaarheid (mW)

    300

    OperatingTemperature (℃)

    -5~+75

    Temperatuur bij opslag (℃)

    -40~85

    Pakket dimension(mm)

    L100 x W80 x H10

    L141x W115x H18

    L120 x W80 x H18

    Specificaties kan zonder kennisgeving worden gewijzigd.

    Specificaties kan zonder kennisgeving worden gewijzigd.

    Bestelinformatie

    CWDM

    X

    XX

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Kanaalscheiding

    Aantal kanalen

    Configuratie

    1e kanaal

    Type vezel

    Lengte van de vezel

    Connector

    C = CWDM-raster

    04 = 4 kanaals

    08 = 8 kanaal

    16 = 16 kanaal

    18 = 18 kanaal

    N = N-kanaal

    M = Mux

    D = demultiplex

    O = OADM

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    SS = speciale

    1 = kale vezel

    2 = 900um losse buis

    3 = 2mmCable

    4 = 3mmCable

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    S = opgeven

    0 = geen

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 SC/PC =

    5 = ST

    6 = LC

    Sopofiber'sCoarse golflengte divisie multiplexer (CWDM) maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking. Het provideslow inbrengen verlies, hoge kanaal isolatie, breed pass-band, lage temperatuur gevoeligheid en epoxy gratis optische weglengte.

    Prestatiespecificaties

    Met de parameter

    Specificatie

    Kanaal golflengte (nm)

    1260 ~ 1620or1271 ~ 1611

    Kanaalscheiding (nm)

    20

    Kanaal Passband (@-0.5dB bandbreedte (nm)

    andgt; 13

    Pass kanaal Insertion Loss (dB)

    ≤0.6

    Reflectie kanaal Insertion Loss (dB)

    ≤0.4

    Kanaal rimpel (dB)

    andlt; 0,3

    Isolatie (dB)

    Aangrenzende

    andgt; 30

    Niet-aangrenzende

    andgt, 40

    Inertion verlies temperatuur gevoeligheid (dB/℃)

    andlt; 0,005

    Golflengte temperatuur verschuiven (nm/℃)

    andlt, 0.002

    Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

    andlt, 0,1

    Polarisatie modus dispersie

    andlt, 0,1

    Richtingskarakteristiek (dB)

    andgt; 50

    Loss(dB) retourneren

    andgt, 45

    Maximale belastbaarheid (mW)

    300

    Opterating temperatuur (℃)

    -20~+75

    Temperatuur bij opslag (℃)

    -40~85

    Pakket dimensie (mm)

    Φ5.5x34

    Specificaties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.

    Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

    Bestelinformatie


    CWDM

    X

    XX

    X

    X

    XX


    Kanaalscheiding

    Pass kanaal

    Type vezel

    Lengte van de vezel

    Connector

    C = CWDM-raster

    27 = 1270nm

    ……

    47 = 1470nm

    49 = 1490nm

    ……

    61 = 1610nm

    1 = kale vezel

    2 = 900um losse

    buis

    1 = 1 m

    2 = 2 m

    0 = geen

    1 = FC/APC

    2 = FC/PC

    3 = SC/APC

    4 SC/PC =

    5 = ST

    6 = LC





    Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste fabrikanten van 4,8,16-ch 1 x 2-cwdm-device mux demultiplex fiber optic-multiplexer sfp 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

    Hot Tags: 4,8,16-ch 1 x 2-cwdm-device mux demultiplex fiber optic-multiplexer SFP 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm transmode fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
    Verwante producten
    Neem contact op met ons
    SOPO Optical Communication Co., Ltd

    Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

    Telefoon: +86-755-23124132

    Fax: 86-755-23774378

    E-mail: sales1@sopo.net.cn

    SOPO Optical Communication Co., Ltd
    foottop