4 manier digitale Audio-uitgang Fiber Optic Lead Pon Plc-splitters

4 manier digitale Audio-uitgang Fiber Optic Lead Pon Plc-splitters

PLC (Planar Lightwave Circuit) Splitters zijn één modus Splitters met een zelfs splitsingsverhouding vanaf één input fiber aan meerdere output vezels.

Function

PLC (Planar Lightwave Circuit) Splitters zijn één modus Splitters met een zelfs splitsingsverhouding vanaf één input fiber aan meerdere output vezels. Beschikbare split graven zijn: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16 en 1 x 32. PLC Splitters zijn availble met 900µm losse buis singlemode glasvezel en beëindigd of wat volgens uw behoeften. Unconnectorized PLC splitters komen met geen aansluitingen voor gemakkelijk splicing of connectorization. Aansluitmogelijkheden PLC Splitters zijn beschikbaar met uw keuze van Fiber Optic Connectors: LC/UPC, LC/APC SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC en ST/UPC.

Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste producenten van 4 manier digitale audio-uitgang fiber optic lood pon plc-splitters om zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: 4 manier digitale audio-uitgang fiber optic lood pon plc-splitters fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop