980-1550nm-wdm Tap-koppelstuk-isolator Hybrid Fiber Optic High Power Laser versterker Laser Cutter en etsen systemen bedrijven

980-1550nm-wdm Tap-koppelstuk-isolator Hybrid Fiber Optic High Power Laser versterker Laser Cutter en etsen systemen bedrijven

980/1550nm WDM-Tap Coupler-Isolator hybride beschikt over l. Wide Operating golflengtebereik l lage invoeging verlies l. Hoge kanaal isolatie l Ultra Low PDL & PMD

Function

980/1550nm WDM-Tap Coupler-Isolator hybride

Functies

l. Brede golflengtebereik van operationele

lLaag invoegen verlies

l. Hoge kanaal isolatie

lUltra lage PDLPMD

l. Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid

l. Gratis optische weglengte van epoxy

Toepassingen

lGlasvezelkabel versterker

l. CATA glasvezelkabel Links

lWDM systemen

l. Glasvezelkabel instrumenten

l. Zenders en bFiber Lasers

lLaboratorium RD

Pakket afmetingen

5.5mm

│← 38mm→│

│← 56mm→│

Prestatiespecificaties

Met de parameter

Ééntraps

Dual Stage

SignaalWerkbereik golflengte(nm)

C-band

1530~1560

Pomp kanaal golflengte Range(nm)

960~990

Isolatie (dB) (Over signaal golflengte range@23alle SOP)

30

42

Isolatie (dB) (4 tot en met 2 @ A signaal)

15

Isolatie (dB) (1 tot 2 of 2 tegen 1 @ A pomp)

30

Insertion Loss (over golflengtebereik en 0 tot + 70alle SOP) (dB)

Pomp kanaal

0.6

Sianal kanaal

1.3

1.4

Tik verhouding 1%

19.0~21

Tik verhouding 2%

16.2~18.0

Tik verhouding 5%

12.2~14.0

TDL (dB)

0.25

0.3

WDLdB

0.5

Terugkeer verlies (dB)

50

Richtingskarakteristiek (dB)

50

PDL (dB)

0.15

0.2

PMD (ps) (lage PMD optie)

0.05

0.05

Kracht Hangling(mW)

300

Operationele Temperaure))

-10~+75

Starage temperatuur))

-40~+85

Dimension(mm)

Ɵ5.5 × L38

Type vezel

Corning HI 1060 vezel in common/pomp haven

Corning HI 1060 fiber of SMF-28 sexies vezel in gemeenschappelijke haven

Corning SMF-28 sexies fiber bij een signaal






Datum wordt verwezen zonder connector verlies; Specificaties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Bestelinformatie

WTIH

□□

□□


Golflengte

Stadium

Verhouding van de kraan

configuratie

Draadantenne stijl

Lengte van de vezel

In/uitgang

59 = 1550nm doorgeven

59 = 980nm weerspiegelen

S = ééntraps

D = dubbele fase

01=1%

02=2%

05=5%

F = Forward pomp

B = achterwaarts pomp

1 = kale Fiber

2 = 900um

Losse buis

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = geen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 SC/PC =

5 = ST

6 = LC

Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste fabrikanten van 980-1550nm-wdm kraan-koppelstuk-isolator hybrid fiber optic hoog vermogen laser versterker laser cutter en etsen systemen bedrijven om zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: 980-1550nm-wdm kraan-koppelstuk-isolator hybrid fiber optic hoog vermogen laser versterker laser cutter en etsen systemen bedrijven fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop