980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber Optic Connector Mux demultiplex Module voor Business Network

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber Optic Connector Mux demultiplex Module voor Business Network

Beschrijving van het Micro-optica WDM maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking.

Function

Beschrijving
Micro-optica WDM maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking. Het biedt lage invoeging verlies, hoge kanaal isolatie, lage temperatuur gevoeligheid en vrije optische weglengte van epoxy.
Functies
• Low Insertion loss
• Hoog rendement verlies
• Brede golflengtebereik werken
• Hoge kanaal isolatie
• Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid
• Epoxy-gratis on optische weglengte
Toepassingen
• Systeemcontrole
• WDM netwerk
• Transmitters en Fiber Lasers
• Fiber optische versterker
• Fiber optische instrumenten

Prestatiespecificaties

Met de parameter

MWDM-54

MWDM-59

Pass kanaal golflengtegebied (nm)

1530~1565

1525~1600

Weerspiegelen kanaal golflengte (nm)

1450~1490

965~1000

Insertion Loss (dB)

Weerspiegelen van kanaal

≤0.5

≤0.7

Pass kanaal

≤0.6

≤0.9

Insertion Loss variatie

andlt; 0,3

Isolatie @Add/Drop kanaal

Weerspiegelen van kanaal

andgt; 15

andgt; 15

Pass kanaal

andgt; 25

andgt; 30

Inertion verlies temperatuur gevoeligheid (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

andlt, 0,1

Polarisatie modus dispersie (ps)

andlt, 0,1

Richtingskarakteristiek (dB) (Input om toe te voegen, Output naar drop, toevoegen om neer te zetten

andgt; 50

Terugkeer verlies (dB)

andgt; 55

Maximale belastbaarheid (mW)

500

Opterating temperatuur (℃)

-10~+75

Temperatuur bij opslag (℃)

-40~+85

Type vezel

Corning SMF-28 sexies vezel

Corning HI 1060 vezel op gemeenschappelijke andamp; Reflectie poort, SMF-28 sexies vezel in pass haven

Pakket dimensie

Φ5.5x34 (L38 voor 900um losse buis)

Specificaties kan zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

Bestelinformatie

MWDM

X

X

X

XX

Golflengte

Type vezel

Lengte van de vezel

In/uitgang

54 = 1550 pass/1480 weerspiegelen
59 = 1550 pass/980 weerspiegelen

1 = kale vezel
2 = 900um losse buis

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = geen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 SC/PC =
5 = ST
6 = LC
S = opgeven

PDF
980/1550 1480/1550 filter WDM

Sopofiberand #39; Micro-optische WDM maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking.
Het biedt lage invoeging verlies, hoge kanaal isolatie, lage temperatuur gevoeligheid en vrije optische weglengte van epoxy.

PerformanceSpecifications

Met de parameter

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(DB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0,3

Isolatie

ReflectChannel

andgt; 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0,005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt, 0,1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt, 0,1

Directivity(DB)

andgt; 50

Returnloss(DB)

andgt; 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

OperatingTemperature))

-20~+80

StorageTemperature))

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Golflengte

FiberType

FiberLength

In / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = geen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 SC/PC =

5 = ST

6 = LC

S = opgeven



Prestatiespecificaties

Met de parameter

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Pass Band golflengtegebied (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Reflectie Band 1 golflengtegebied (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Reflectie Band 2 golflengtegebied (nm)

1540~1560

1480~1500

Invoeging verlies (dB)

Weerspiegelen van kanaal

≤0.6

Pass kanaal

≤0.8

Pass Band Rippler (dB)

andlt; 0,3

Isolatie

Weerspiegelen van kanaal

andgt; 15

Pass kanaal

andgt; 30

Insertion Loss temperatuur gevoeligheid (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

andlt, 0,1

Polarisatie modus dispersie (ps)

andlt, 0,1

Richtingskarakteristiek (dB)

andgt; 50

Terugkeer verlies (dB)

andgt; 50

Maximale belastbaarheid (mW)

1000

Bedrijfstemperatuur (℃)

-20~+80

Temperatuur bij opslag (℃)

-40~+85

Pakket dimensie (mm)

Φ5.5x34 (L38 voor 900um losse buis)

Specificaties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

Bestelinformatie

MWDM

X

X

X

XX

Golflengte

Type vezel

Lengte van de vezel

In/uitgang

4/35 = 1490 pass
1310andamp; 1550 weerspiegelen
5/34 = 1550 pass
1310andamp; 1490 weerspiegelen
34/5 = 1310andamp; 1490 doorgeven
1550 weerspiegelen

1 = kale vezel
2 = 900um losse buis

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = geen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 SC/PC =
5 = ST
6 = LC
S = opgeven

PDF
1310/1490/1550nm filter WDM


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste fabrikanten van 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm fiber optic connector mux demultiplex module voor business-netwerk voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM vezel optische aansluiting mux demultiplex module voor zakelijke netwerk fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop