A1x2l D2 × 2B mechanische Fiber sleuven Optic fotoelektrisch onbeheerde kortstondige laag 3 Optisk Dvi Toslink-Monitor naderingsschakelaar

A1x2l D2 × 2B mechanische Fiber sleuven Optic fotoelektrisch onbeheerde kortstondige laag 3 Optisk Dvi Toslink-Monitor naderingsschakelaar

Beschrijving 1x2L mechanische optische schakelaar verbindt optische kanalen door het omleiden van een inkomende optisch signaal in een geselecteerde uitgang vezel

Function

Beschrijving
1x2L mechanische optische schakelaar verbindt optische kanalen door het omleiden van een inkomende optisch signaal in een geselecteerde uitgang vezel. Dit wordt bereikt met behulp van een patent in afwachting voor opto-mechanische eigen configuratie en geactiveerd via een elektrische controle-signaal.
1x2L mechanische optische schakelaar ondersteunen alle golflengte op 1260nm ~ 1650nm, biedt het ultra-hoge betrouwbaarheid, lage invoeging verlies, snel naar andere overschakelen snelheid evenals bi-directionele prestaties. De optische switches worden veel gebruikt voor het optisch netwerk, bescherming, zender en ontvanger bescherming, netwerk testsysteem en Instrumentation.
Functies
• Ongeëvenaard lage kosten
• Lage insertion Loss
• Hoge kanaal isolatie
• Hoge stabiliteit, hoge betrouwbaarheid
• Epoxy-gratis on optische weglengte
• Arrêtering en niet-arrêtering
Toepassingen
• Optisch netwerk
• Bescherming/restauratie
• Optische Singnal routering
• Configureerbare optische toevoegen/Drop
• Bescherming van de zender en ontvanger
• Netwerk-testsysteem

Prestatiespecificaties

Met de parameter


FY - 1 × 2 L

Golflengtebereik

nm

850

1260~1650

Operationele golflengte

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Insertion Loss

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.5 Max: 0,8

Terugkeer verlies

dB

MM≥30 SM≥50

Overspraak

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Herhaalbaarheid

dB

≤±0.02

Voeding

V

3.0 of 5.0

Levensduur

Tijden

≥107

Switch tijd

MS

≤8

Zendvermogen

mW

≤500

Bedrijfstemperatuur

-20~+70

Temperatuur bij opslag

-40~+85

Dimensie

mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

Specificaties kan zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

Pinnen

Type

PIN

Elektrische aandrijving

Status Sensor

1×2

kanaal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Arrêtering

P1-P2

V +

GND

--

--

Open

Sluiten

Sluiten

Open

P1-P3

--

--

GND

V +

Sluiten

Open

Open

Sluiten

Non-arrêtering

P1-P2

V +

--

--

GND

Open

Sluiten

Sluiten

Open

P1-P3

--

--

--

--

Sluiten

Open

Open

Sluiten

Optische Route

Specificaties

Spanning

Huidige

Weerstand

5V arrêtering

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V niet-arrêtering

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V arrêtering

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V niet-arrêtering

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Bestelinformatie

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Modus

Golflengte

Soort voedingsspanning

Control Model

Type vezel

Vezel
Diameter

Lengte van de vezel

Connector

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = anderen

3 = 3V
5 = 5V

L = arrêtering
N = niet -
Arrêtering

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = anderen

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3.0 mm
X = anderen

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = anderen

0 = geen
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 ST/PC =
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = anderen

PDF
1x2L mechanische optische schakelaar

Beschrijving
2x2B optische schakelaar verbindt optische kanalen door het omleiden van een inkomende optisch signaal in een geselecteerde uitgang vezel. Dit wordt bereikt met behulp van een patent in afwachting voor opto-mechanische eigen configuratie en geactiveerd via een elektrische controle-signaal.
2x2B optische schakelaar ondersteunen alle golflengte op 1260nm ~ 1650nm, biedt het ultra-hoge betrouwbaarheid, lage invoeging verlies, snel naar andere overschakelen snelheid evenals bi-directionele prestaties. De optische switches worden veel gebruikt voor het optisch netwerk, bescherming, zender en ontvanger bescherming, netwerk testsysteem en Instrumentation.

Prestatiespecificaties

Met de parameter

FY-2x2B

Golflengtebereik

nm

850

1260~1650

Operationele golflengte

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Insertion Loss

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.6 Max: 0,8

Terugkeer verlies

dB

MM≥30 SM≥50

Overspraak

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Herhaalbaarheid

dB

≤±0.02

Voeding

V

3.0 of 5.0

Levensduur

Tijden

≥107

Switch tijd

MS

≤8

Zendvermogen

mW

≤500

Bedrijfstemperatuur

-20~+70

Temperatuur bij opslag

-40~+85

Dimensie

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificaties kan zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

Pinnen

Parameters

Pinnen

Elektrische aandrijving

Status Sensor

2 × 2B

Optische weglengte

1

5

2 × 2B

Optische
Pad

1

5

2 × 2B

Optische
Pad

arrêtering

P1-P4
P2-P3

V +

GND

arrêtering

P1-P4
P2-P3

V +

GND

arrêtering

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Non-arrêtering

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

Open

Sluiten

Sluiten

Open

P1-P3

--

--

--

--

Sluiten

Open

Open

Sluiten

Optische Route

Specificaties

Spanning

Huidige

Weerstand

5V arrêtering

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V niet-arrêtering

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V arrêtering

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V niet-arrêtering

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Bestelinformatie

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Modus

Golflengte

Soort voedingsspanning

Control Model

Type vezel

Vezel
Diameter

Lengte van de vezel

Connector

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = anderen

3 = 3V
5 = 5V

L = arrêtering
N = niet -
Arrêtering

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = anderen

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3.0 mm
X = anderen

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = anderen

0 = geen
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 ST/PC =
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = anderen

PDF
2x2B mechanische optische schakelaar


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste fabrikanten van a1x2l d2 × 2b mechanische fiber optic fotoelektrisch onbeheerde kortstondige laag 3 optisk dvi toslink monitor naderingsschakelaar om zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service sleuven. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: a1x2l d2 × 2b mechanische fiber sleuven optic fotoelektrisch onbeheerde kortstondige laag 3 optisk dvi toslink monitor proximity switch fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop