BiDi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet Module Transceiver

BiDi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 m Xfp SFP Sdhsonet Module Transceiver

1、product Inleiding: BIDI SFP SDHSONET is multi tempo Series 2,67 Gb/s Transceivermodule integreert optica elektronica

Function

1、product Inleiding:BIDI SFP SDHSONET is multi tempo Series 2,67 Gb/s Transceivermodule integreert optica elektronica

BIDI SFP SDHSONET

BIDI multi tempo Series 2,67 Gb/s Transceivermodule integreert optica en elektronica in een kleine vorm

FactorPluggable (SFP)pakket. Het is Multisource overeenkomst (MSA) compatibel en ontworpen voor

bewerking op1310 nm en 1550 nm. Hoewelgeoptimaliseerd voor OC-48/STM-16,Het biedt multi tarief

mogelijkheden en kangebruikt vanaf OC-3/STM-1(155 Mb/s) tot 2.7 Gb/s.MultiRate SFP-transceiver

biedt een volledigOC-48 SONETcompatibele interface tussen de SONET/SDH fotonische laag ende

elektrische laag. De microprocessorgebaseerde Modulairontwerp implementeert alle functies die zijn opgegeven de

SFP MSA compatibel2-draads seriële digitaleDiagnose Monitoring Interface voor optische Transceivers.

OC-48 / STM-16 is een netwerk-lijn met transmissiesnelheden van maximaal 2488.32 Mbit/s

(laadvermogen: 2405.376 Mbit/s; overhead: 82.944 Mbit/s). OC-3/STM-1 is een netwerklijn mettransmissie

snelheden van maximaal 155.52 Mbit/s (payload: 148.608 Mbit/s; overhead: 6.912 Mbit/s,inclusief pad overhead)

met behulp vanglasvezel. Afhankelijk van het systeem is OC-3 ook bekend als STS-3(elektrische niveau) en STM-1

(SDH).Deze modules zijn ookgebruikt voor Fast Ethernet toepassingen. OC-12 ofSTM-4 is een netwerk-lijn

met overdrachtsnelheden van maximaal 622.08 Mbit/s(laadvermogen: 601.344 Mbit/s;overhead: 20.736 Mbit/s).

2、product Parameter:BIDI SFP SDHSONET is multi tempo Series 2,67 Gb/s Transceivermodule integreert optica elektronica

1234
5678
9101112
13141516

3. product Feature:BIDI SFP SDHSONET is multi tempo Series 2,67 Gb/s Transceivermodule integreert optica elektronica

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/sbi-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Één + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 verzend- en onderhoud:BIDI SFP SDHSONET is multi tempo Series 2,67 Gb/s Transceivermodule integreert optica elektronica

1) betalen:

2 scheepvaart:

3) onderhoud:

5、 aanbevelingen:BIDI SFP SDHSONET is multi tempo Series 2,67 Gb/s Transceivermodule integreert optica elektronica

1)SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

2)100Base-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel

3)SFP 4G SFP 4 g is het gebruik van optische vezel communicatie en laser ontvangen de hotplug-functie van voeding.

4)DWDM SFP worden gebruikt met één vezel DWDM-systeem en dubbele vezel DWDM systeem

5)CWDM SFP speciale CWDM SFP TX en RX met dezelfde golflengte

6)Compacte SFP GBVB strakke weinig vormen kunnen worden ingevoegd in de GBVB-transceiver

Beschrijving
BIDI SFP + Transceivers zijn Transceivermodule Small Form Factor. Het uitdrukkelijk bedoeld voor communicatie met hoge snelheid-toepassingen waarvoor tarieven tot 10.7Gbps, het ontworpen om te voldoen aan SFF 8472 en SFP + MSA. De module gegevens aansluiten tot 10km of 40km in 9/125um single modus vezel. De optische uitgang kan worden uitgeschakeld door een LVTTL logica op hoog niveau vermogen van Tx uitschakelen. TX schuld is geboden om aan te geven dat aantasting van de laser. Verlies van signaal (LOS) is bedoeld om aan te geven van het verlies van een optische ingangssignaal van de ontvanger of de koppelingsstatus met partner.
Functies
• Maximaal 10, 7Gbps Bi-directionele gegevenskoppelingen
• Compatibel met SFP + MSA met duplex LC-connector
• 1270/1330nm DFB laser zender en ontvanger van 1330/1270nm PIN
• Ingebouwde digitale diagnostische functies
• Enkelvoudige modus LC recipiënt Bi-directionele Transceiver
• Één + 3.3V stroomvoorziening en LVTTL logica
• EEPROM met seriële ID functionaliteit
• Geval werkende temperatuurwaaier:-5 ° C tot 70 ° C
Toepassingen
• 10GBASE-BX op 10.3125 Gbps
• 10GBASE-BX op 9.953Gbps
• 1000 base-LX Ethernet

Bestelinformatie

Onderdeel nr.

Gegevenssnelheid

Afstand

Golflengte

Uitgangsvermogen (dBm)

Gevoeligheid van de ontvanger (dBm)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10km

T1270 DFB R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10km

T1330 DFB R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40km

T1270 DFB R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40km

T1330 DFB R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
BIDI SFP + Transceiver

1、product Inleiding:SFP 4G SFP 4 g is het gebruik van optische vezel communicatie en laser ontvangen de hotplug-functie van voeding.

BIDI 4G-serie is een kleine form factor pluggable module voor 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel- en 1000BASE-BX

Gigabit Ethernet één fiber communicatie. Het is met de SFP 20-pin connector om hot-pluggable

vermogen. Het gedeelte voor de borstband gebruikt klasse 1 laser voldoet volgens de International Safety Standard

IEC 60825. De sectie van de ontvanger wordt gebruikt een geïntegreerde detector voorversterker (IDP) gemonteerd in een optische

kop- en een beperkende na versterker IC.

2、product Parameter:SFP 4G SFP 4 g is het gebruik van optische vezel communicatie en laser ontvangen de hotplug-functie van voeding.

1234
5678
9101112
13141516

3. product Feature:SFP 4G SFP 4 g is het gebruik van optische vezel communicatie en laser ontvangen de hotplug-functie van voeding.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Één + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 verzend- en onderhoud:SFP 4G SFP 4 g is het gebruik van optische vezel communicatie en laser ontvangen de hotplug-functie van voeding.

1) betalen:

2 scheepvaart:

3) onderhoud:

5、 aanbevelingen:SFP 4G SFP 4 g is het gebruik van optische vezel communicatie en laser ontvangen de hotplug-functie van voeding.

1)SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

2)100Base-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Compacte SFP GBVB

6)BIDI SFP SDHSONET

1、product Inleiding:100Base-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel

De IEEE 802.3z standaard omvat 1000BASE-SX voor transmissie over multi-mode vezel, 1000BASE-LX

voor transmissie over single-mode fiber is 100BASE-FX een versie van Fast Ethernet over glasvezel. Het

maakt gebruik van een 1300 nm nabij-infrarood (NIR) licht golflengte uitgezonden via twee strengen van optische vezel, één voor

receive(RX) en de andere voor transmit(TX), 100BASE-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel.

Het maakt gebruik van twee strengen van multi-mode optische vezel voor ontvangen en verzenden. Eoptolink is produceren compleet

bereik voor FE en GE optische vezel transceivers.

2、product Parameter:100Base-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel

1234
5678
9101112
13141516

3. product Feature:100Base-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· Hot-PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、 verzend- en onderhoud:100Base-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel

1) betalen:

2 scheepvaart:

3) onderhoud:

5、 aanbevelingen:100Base-SX is een versie van Fast Ethernet over glasvezel

1)SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

2)SFP 4G

3)DWDM SFP

4)CWDM SFP

5)Compacte SFP GBVB

6)BIDI SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

BIDI 4G-serie is een kleine form factor pluggable module voor 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel- en 1000BASE-BX Gigabit Ethernet single

Fiber communicatie. Het is met de SFP 20-pin connector om hot plug mogelijkheden. Het gedeelte voor de borstband gebruikt klasse 1

Laser compatibele volgens internationale veiligheid norm IEC 60825. De sectionuses van de ontvanger een geïntegreerde detector

voorversterker (IDP) gemonteerd in een optische kop en een beperkende na versterker IC.

Functie

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Één + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85Cor - 40to85CCaseOperationTemperatureRanges

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste producenten van bidi sfp 4 g sfp 4 g 1 g 100 m xfp sfp sdhsonet module transceiver voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: BiDi SFP 4g SFP 4 g 1g 100m xfp SFP sdhsonet module transceiver fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop