Beste Singlemode en Multimode 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex kabel Internet bedrijven prijs kopen

Beste Singlemode en Multimode 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex kabel Internet bedrijven prijs kopen

2M LC UPC naar LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex multimodus Fiber Patch kabel OEM & douane samenwerken met een verscheidenheid van wereld klasse OEM fabrikanten

Function

2M LC UPC naar LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex Multimode-glasvezel patchkabel

OEM-andamp; Douane

Samen met een verscheidenheid van wereld klasse OEM fabrikanten meer dan 8 jaar, is Sopofiber in staat om aangepaste en kosteneffectieve oplossingen van hoge kwaliteit voor alle behoeften en specificaties, met inbegrip van optische ontwerp mechanisch ontwerp, Printed Circuit Board (PCB) en elektrische ontwerp, Software andamp; Firmware ontwerp, geïntegreerde vergadering, specifieke etiketten, enz. Met stijgende omzet en gunstige klantenfeedback, Sopofiber snel over de gehele wereld is sindsdien uitgebreid en wordt de toonaangevende leverancier van de optische communicatie-industrie. Als u geïnteresseerd in onze producten bent, neem dan gerust contact met ons op.

Verpakking andamp; Labelen

Deze gemakkelijk te nemen en goed beschermde transceiver pakket is geëtiketteerd en gekenmerkt bysopofiberas standaard. Label of pakket maatoplossingen zijn beschikbaar als verzoek.

3M LC UPC naar LC UPC 10G 50/125 OM4 dubbelzijdig Multimode-glasvezel patchkabel

15M LC UPC naar LC UPC 10G 50/125 OM4 dubbelzijdig Multimode-glasvezel patchkabel

7M LC UPC naar LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex Multimode-glasvezel patchkabel

1M LC UPC naar LC UPC 10G 50/125 OM4 Simplex Multimode-glasvezel patchkabel

2M LC UPC naar LC UPC 10G 50/125 OM4 dubbelzijdig Multimode-glasvezel patchkabel


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste producenten van kopen beste singlemode en multimodus 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex kabel internet bedrijven-prijs voor zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: kopen beste singlemode en multimodus 1m,2m,3m,7m,15m-1c-upc-to-lc-upc-10g-50125-om4-simplex kabel internetbedrijven prijs fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop