Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase compatibel SFP + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase compatibel SFP + 1310nm 20 km IND Transceiver

Cisco XFP-10G-MM-SR compatibel 10GBASE-SR XFP-Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) Productgegevens OEM & amp

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR compatibel 10GBASE-SR XFP-Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Productdetails

Cisco echte

XFP-10G-MM-SR

De naam van de leverancier

Fiberstore

Formuliertype

XFP

Max gegevenssnelheid

10.3125Gbps

Golflengte

850nm

Max kabel afstand

300m over OM3 MMF

Interface

LC duplex

Optische componenten

VCSEL-850nm

Kabeltype

MMF

DOM ondersteuning

Ja

TX Power

-3.5 ~ 5.3dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

andlt;-13dBm

Commerciële temperatuurbereik

0 tot 70° C (32 tot 158° F)

HTS-geharmoniseerde Code

8517706000

OEM-andamp; Douane

Samen met een verscheidenheid van wereld klasse OEM fabrikanten meer dan 8 jaar, is Sopofiber in staat om aangepaste en kosteneffectieve oplossingen van hoge kwaliteit voor alle behoeften en specificaties, met inbegrip van optische ontwerp mechanisch ontwerp, Printed Circuit Board (PCB) en elektrische ontwerp, Software andamp; Firmware ontwerp, geïntegreerde vergadering, specifieke etiketten, enz. Met stijgende omzet en gunstige klantenfeedback, Sopofiber snel over de gehele wereld is sindsdien uitgebreid en wordt de toonaangevende leverancier van de optische communicatie-industrie. Als u geïnteresseerd in onze producten bent, neem dan gerust contact met ons op.

Verpakking andamp; Labelen

Deze gemakkelijk te nemen en goed beschermde transceiver pakket is geëtiketteerd en gekenmerkt bysopofiberas standaard. Label of pakket maatoplossingen zijn beschikbaar als verzoek.

Cisco XFP-10GLR-OC192SR compatibel 10GBASE-LR/LW en OC-192/STM-64 SR-1 XFP-Transceiver (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Productdetails

Cisco echte

XFP-10GLR-OC192SR

De naam van de leverancier

Fiberstore

Formuliertype

XFP

Max gegevenssnelheid

10.3125Gbps

Golflengte

1310nm

Max kabel afstand

10km

Interface

LC duplex

Optische componenten

DFB 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM ondersteuning

Ja

TX Power

-6 ~ 0dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

andlt;-14.5dBm

Commerciële temperatuurbereik

0 tot 70° C (32 tot 158° F)

HTS-geharmoniseerde Code

8517706000


Cisco X2-10 GB-SR compatibel 10GBASE-SR X2 Transceiver (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Productdetails

Cisco echte

X2-10 GB-SR

De naam van de leverancier

Fiberstore

Formuliertype

X2

Max gegevenssnelheid

10.3125Gbps

Golflengte

850nm

Max kabel afstand

300m over OM3 MMF

Interface

SC duplex

Optische componenten

VCSEL-850nm

Kabeltype

MMF

DOM ondersteuning

Ja

TX Power

-7.3 ~-1.2dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

andlt; -11.1dBm

Commerciële temperatuurbereik

0 tot 70° C (32 tot 158° F)

HTS-geharmoniseerde Code

8517706000



Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste producenten van cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase compatibel sfp + 1310nm 20km ind transceiver voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase compatibel SFP + 1310nm 20 km ind transceiver fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop