Digitale Fiber Optic 1m,2m,10m-lc-upc-to-lc-upc-9125-os2-duplex,simplex-single connectoren kabeltester en optische glasvezelkabel te koop

Digitale Fiber Optic 1m,2m,10m-lc-upc-to-lc-upc-9125-os2-duplex,simplex-single connectoren kabeltester en optische glasvezelkabel te koop

5 M LC UPC aan SC UPC 9/125 OS2 Duplex Single-Mode Fiber Patch kabel OEM & douane Partnering met een verscheidenheid van wereld klasse OEM-fabrikanten meer dan 8 jaar

Function

5M LC UPC naar SC UPC 9/125 OS2 dubbelzijdig Single-Mode Fiber patchkabel

OEM-andamp; Douane

Samen met een verscheidenheid van wereld klasse OEM fabrikanten meer dan 8 jaar, is Sopofiber in staat om aangepaste en kosteneffectieve oplossingen van hoge kwaliteit voor alle behoeften en specificaties, met inbegrip van optische ontwerp mechanisch ontwerp, Printed Circuit Board (PCB) en elektrische ontwerp, Software andamp; Firmware ontwerp, geïntegreerde vergadering, specifieke etiketten, enz. Met stijgende omzet en gunstige klantenfeedback, Sopofiber snel over de gehele wereld is sindsdien uitgebreid en wordt de toonaangevende leverancier van de optische communicatie-industrie. Als u geïnteresseerd in onze producten bent, neem dan gerust contact met ons op.

Verpakking andamp; Labelen

Deze gemakkelijk te nemen en goed beschermde transceiver pakket is geëtiketteerd en gekenmerkt bysopofiberas standaard. Label of pakket maatoplossingen zijn beschikbaar als verzoek.

10M LC UPC naar LC UPC 9/125 OS2 Simplex Single-Mode Fiber patchkabel

1M LC UPC naar LC UPC 9/125 OS2 dubbelzijdig Single-Mode Fiber patchkabel

10M LC UPC naar LC UPC 9/125 OS2 dubbelzijdig Single-Mode Fiber patchkabel

2M LC UPC naar LC UPC 9/125 OS2 dubbelzijdig Single-Mode Fiber patchkabel


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als een van de grootste fabrikanten van digitale fiber optic 1m,2m,10m-lc-upc-to-lc-upc-9125-os2-duplex,simplex-single connectoren kabeltester en optische glasvezelkabel, voor verkoop voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: digitale fiber optic 1m,2m,10m-lc-upc-to-lc-upc-9125-os2-duplex,simplex-single connectoren kabeltester en optische glasvezelkabel voor verkoop fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop