Fiber Optic draadloze Dual 1 x 2 1x2t mechanische optische schakelaar en digitale optische Audio Switch Box

Fiber Optic draadloze Dual 1 x 2 1x2t mechanische optische schakelaar en digitale optische Audio Switch Box

SOPOfiber ' S-serie schakelaar verbindt optische kanalen door het omleiden van een inkomende optisch signaal in een geselecteerde uitgang vezel

Function

SOPOfiber en #39; S-serie schakelaar verbindt optische kanalen door het omleiden van een inkomende optisch signaal in een geselecteerde uitgang vezel. Dit wordt bereikt met behulp van een patent in afwachting voor opto-mechanische eigen configuratie en geactiveerd via een elektrische controle-signaal. De Switch biedt ultra-hoge betrouwbaarheid en snel naar andere overschakelen snelheid evenals bi-directionele prestaties. SOPO glasvezelkabel switches zijn ware schakelen oplossing voor optische voorzien van een netwerktoepassingen.

Functies


Toepassingen


Octrooien

  • Ongeëvenaarde lage kosten

  • Lage Insertion Loss

  • Hoge kanaal isolatie

  • Uiterst stabiel en betrouwbaar

  • Gratis optische weglengte van epoxy

  • Arrêtering of niet-arrêtering


  • Optische Netrwork bescherming/restauratie

  • Optisch signaal Routing

  • Configureerbare optische toevoegen/Drop

  • Zender en ontvanger bescherming

  • Netwerk testsystemen

  • Instrumentatie


  • Patent in behandeling

Prestatiespecificaties


Met de parameter

Specificatie

Kanaal golflengte1260nm to1360nm of 1510nm naar 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Insertion Loss

P Grade

Een rang

P Grade

Een rang

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Temperatuur afhankelijk verlies≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Golflengte afhankelijk verlies≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Polarisatie afhankelijk verlies≤ 0.05dB
Kanaal Cross Talk≥ 55dB
Terugkeer verlies≥ 55dB
Herhaalbaarheid± 0.02dB
Switch snelheid (nom.)4ms
Bedrijfsspanning5V
Duurzaamheid (cycli)10 miljoen
Optische macht500mW
Bedrijfstemperatuur0 tot + 70 ° C
Temperatuur bij opslag-40 tot 85 ° C
Type vezelSMF-28
Lengte van de vezel1,0 m +/-0,1 m
Pakket afmetingenH pakket: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V pakket: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Elektrische Pin-configuratie


Optische PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Elektrische DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + Sensor StatusNon-arrêtering en LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 Open


Bestelinformatie


2MS

TTTTTTTTTTTT
Optie
Operationele golflengte
Poort
Rang
Draadantenne stijl
FiberLength
In/uitgang

L= Arrêtering
N= Niet-arrêtering

15= 1510 te 1610nm
13= 1260 tot 1360nm
35= 1310 tot 1550nm

01021 x 2 =

P= P Grade
A= Een rang

1= BareFiber
2
= 900um jas

1= 1,0 m
2= 2,0 m

0= Geen
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VPakket

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoageselecteerd

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Bescherming, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Functies

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-arrêtering

Toepassingen

1. OpticalNetwork

2.Protection/restauratie

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/Drop

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Met de parameter


FY - 1 × 2T

WavelengthRange

nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Overspraak

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Herhaalbaarheid

dB

≤±0.02

Voeding

V

3.0or5.0

Levensduur

Tijden

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Dimensie

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Pinnen

Type

PIN

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

kanaal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Arrêtering

P1-P2

V +

GND

--

--

Open

Sluiten

Sluiten

Open

P1-P3

--

--

GND

V +

Sluiten

Open

Open

Sluiten

Non-arrêtering

P1-P2

V +

--

--

GND

Open

Sluiten

Sluiten

Open

P1-P3

--

--

--

--

Sluiten

Open

Open

Sluiten

OpticalRoute

Specificaties

Spanning

Huidige

Weerstand

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5Vnon-arrêtering

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3Vnon-arrêtering

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Modus

Golflengte

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connector

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = anderen

3 = 3V

5 = 5V

L = arrêtering

N = niet-arrêtering

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = anderen

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 mm

30 = 3.0 mm

X = anderen

1 = 1 m

2 = 1,5 m

X = anderen

0 = geen

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 ST/PC =

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = anderen


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als een van de grootste fabrikanten van fiber optic draadloze dual 1 x 2 1x2t mechanische optische schakelaar en digitale optische audio omschakelapparaat voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: fiber optic draadloze dual 1 x 2 1x2t mechanische optische schakelaar en digitale optische audio schakelaar vak fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop