GBIC 2km - 20km - 80km SFP-Transceiver speciale 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP golflengte

GBIC 2km - 20km - 80km SFP-Transceiver speciale 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP golflengte

100Base-ZX SFP-Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND) Product Details OEM & douane Partnering met een verscheidenheid van wereld klasse OEM-fabrikanten meer dan 8 jaar

Function

100Base-ZX SFP-Transceiver (SMF, 1550nm, 80km, LC, IND)

Productdetails

Deel Nunmber

SFP03-100ZX-55

De naam van de leverancier

Fiberstore

Formuliertype

SFP

Max gegevenssnelheid

100Mbps

Golflengte

1550nm

Max kabel afstand

80km

Interface

LC duplex

Optische componenten

DFB 1550nm

Kabeltype

SMF

DOM ondersteuning

No

TX Power

-5 ~ 0dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

andlt; -34dBm

Industrieel temperatuurbereik

-40 tot 85 ° C (-40 tot 185 ° F)

HTS-geharmoniseerde Code

8517706000

OEM-andamp; Douane

Samen met een verscheidenheid van wereld klasse OEM fabrikanten over 8years, is Sopofiber in staat om aangepaste en kosteneffectieve oplossingen van hoge kwaliteit voor alle behoeften en specificaties, met inbegrip van optische ontwerp mechanisch ontwerp, Printed Circuit Board (PCB) en elektrische ontwerp, Software andamp; Firmware ontwerp, geïntegreerde vergadering, specifieke etiketten, enz. Met stijgende omzet en gunstige klantenfeedback, Sopofiber snel over de gehele wereld is sindsdien uitgebreid en wordt de toonaangevende leverancier van de optische communicatie-industrie. Als u geïnteresseerd in onze producten bent, neem dan gerust contact met ons op.

Verpakking andamp; Labelen

Deze gemakkelijk te nemen en goed beschermde transceiver pakket is geëtiketteerd en gekenmerkt bysopofiberas standaard. Label of pakket maatoplossingen zijn beschikbaar als verzoek.


100Base-FX SFP-Transceiver voor SGMII voor Gigabit Ethernet SFP-poorten (MMF, 1310nm, 2km, LC, IND)

Productdetails

Deel Nunmber

SFP-GE-100FX

De naam van de leverancier

Fiberstore

Formuliertype

SFP

Max gegevenssnelheid

100Mbps

Golflengte

1310nm

Max kabel afstand

2km

Interface

LC duplex

Optische componenten

FP SGMII

Kabeltype

MMF

DOM ondersteuning

No

TX Power

-19 ~-14dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

andlt; -30dBm

Industrieel temperatuurbereik

-40 tot 85 ° C (-40 tot 185 ° F)

HTS-geharmoniseerde Code

8517706000

100Base-LX SFP-Transceiver (SMF, 1310nm, 20km, LC, IND)

Productdetails

Deel Nunmber

SFP03-100LX-31

De naam van de leverancier

Fiberstore

Formuliertype

SFP

Max gegevenssnelheid

100Mbps

Golflengte

1310nm

Max kabel afstand

20km

Interface

LC duplex

Optische componenten

FP 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM ondersteuning

No

Industrieel temperatuurbereik

-40 tot 85 ° C (-40 tot 185 ° F)

HTS-geharmoniseerde Code

8517706000

100Base-LX SFP-Transceiver (SMF, 1310nm, 15km, LC, IND)

Productdetails

Deel Nunmber

SFP03-100LX-31

De naam van de leverancier

Fiberstore

Formuliertype

SFP

Max gegevenssnelheid

100Mbps

Golflengte

1310nm

Max kabel afstand

15km

Interface

LC duplex

Optische componenten

FP 1310nm

Kabeltype

SMF

DOM ondersteuning

No

TX Power

-15 ~-8dBm

Gevoeligheid van de ontvanger

andlt; -28dBm

Industrieel temperatuurbereik

-40 tot 85 ° C (-40 tot 185 ° F)

HTS-geharmoniseerde Code

8517706000


Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste producenten van gbic 2 km - 20 km - 80 km sfp-transceiver speciale 100, 1000basesx 1310nm-1550nm sfp golflengte om zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: GBIC 2km - 20km - 80km SFP-transceiver speciale 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP golflengte fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop