Mini-cwdm-mux-demultiplex Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm Module

Mini-cwdm-mux-demultiplex Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm Module

Basic Info SOPOfiber ' s Mini grootte grof golflengte divisie Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), geïntegreerde optische modules gebruikt

Function

Basisinfo

Model NO.:MCWDMCertificering: ISO, RoHS
Conditie: nieuwHandelsmerk: Flyin
Oorsprong: Shenzhen, Cn

SOPOfiberand #39; sMini grootte grof golflengte divisie Multiplexers (Mini CWDM, MCWDM), zijn geïntegreerde optische modules met behulp van SOPOfiberand #39; s gepatenteerde optische Bank platform dat kan een aanzienlijke verbetering optische prestaties, terwijl ook verminderen van productiekosten. Vergelijken met gemeenschappelijk CWDM standaardmodule SOPOfiberand #39; s Mini CWDM neemt veel kleiner pakket. Veel ruimte kan worden opgeslagen in de toepassing en ondertussen de prestaties en de parameters zijn veel beter. Alle SOPOfiberand #39; s CWDM modules zijn Telcordia gekwalificeerd. (Voldoen aan TELCORDIA GR-1221-CORE)
Functies
Mini formaat
Hoge betrouwbaarheid
Lage Insertion Loss en betere uniformiteit
Ultra hoge thermische stabiliteit
Epoxy-Free in optische weglengte
BvGS-compatibel
Toepassingen
CWDM-systeem
CATV-systeem
Netwerk upgraden
Specificatie

Met de parameterEenheidWaarden




KanaalnummerCH488(+E1)8(+E2)

Centrale golflengtenm1270, 12901610 of 1271, 12911611




PassbandKanalenMin.nm+/-6.5


Upgrade poortMin.
1310+/-501260~1457


IsolatieMUXAangrenzende kanaalMin.dB30

Niet-aangrenzende kanaalMin.40




Upgrade poortMin.15




DemultiplexAangrenzende kanaalMin.30



Niet-aangrenzende kanaalMin.40




Upgrade poortMin.15




Insertion LossKanalenMax.dB1.01.51.61.8
Upgrade poortMax.

1.21.2

Rimpel in PassbandMax.dB0.3



RichtingskarakteristiekMin.dB50



Polarisatie afhankelijk verliesMaxdB0.15



Polarisatie modus dispersieMaxPS0.10(GD)



Terugkeer verliesMin.dB45



Type vezelCorning SMF-28 with900mmloose buis





Lengte van de vezelm1.0+/-0.1




BelastbaarheidMaxmW500



Bedrijfstemperatuurandamp; #186; C-10~70




Temperatuur bij opslagandamp; #186; C-40~85




Pakket dimensiemm(L) 60 x (W) 29 x (H) 10




1. alle specificaties omvatten het effect van temperatuur en alle staten van polarisatie.
2. waarden verwezen zonder verbindingslijnen en plaatsingskosten verlies voor een verbindingslijn-pair is 0.20dB (nom.) en 0.30dB (max.).
3. fiber lengte bevat rubberen laars en sluit de connector.
Bestelgegevens

MCWMXXXXXXXXX

Nummer van kanaalExpress Port1e kanaalType vezelLengte van de vezelIn/uitgang
04 = 4 kanaals
08 = 8 kanaal
16 = 16 kanaal
0 = geen
1 = 1310 (+/-50nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = speciale
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
SS = speciale
1 = kale vezel
2 = 900um losse buis
1 = 1 m
2 = 2 m
S = opgeven
0 = geen
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 SC/PC =
5 = ST
6 = LC
S = opgeven


Mini formaat grof golflengte divisie Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM), zijn geïntegreerd optische modules met behulp van onze gepatenteerde optische Bank platform die optische prestaties aanzienlijk kan verbeteren, terwijl ook vermindering van productiekosten. Te vergelijken met de gemeenschappelijke CWDM standaardmodule, Flyinand #39; s Mini CWDM neemt veel kleiner pakket. Veel ruimte kan worden opgeslagen in de toepassing en ondertussen de prestaties en de parameters zijn veel beter. Alle Flyinand #39; s CWDM modules zijn Telcordia gekwalificeerd. (Voldoen aan TELCORDIA GR-1221-CORE)

Functies

• Mini formaat

• Hoge betrouwbaarheid

• Lage Insertion Loss en betere uniformiteit

• Ultra hoge thermische stabiliteit

• Epoxy-Free in optische weglengte

• BvGS-compatibel

Toepassingen

• BvGS-compatibel

• CATV-systeem

• Netwerk upgraden

Specificatie

Met de parameter

Waarden

Kanaalnummer

4

8

8 + E1

8 + E2

Centrale Wavelength(nm)

1270, 1290... 1610 of 1271, 1291... 1611

Kanaalscheiding (nm)

20

Passband(nm)

Kanalen

+/-6.5

Upgrade poort


1310+/-50

1260~1457

Isolation(DB)

Aangrenzende kanaal

andgt; 30

Niet-aangrenzende kanaal

andgt, 40

Upgrade poort

andgt; 15

Inbrengen Loss(dB)

Kanalen

1.0

1.5

1.6

1.8

Upgrade poort



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0,3

Type vezel

Corning SMF-28 met losse buis van 900mm

Polarisatie afhankelijke Loss(dB)

andlt; 0,15

Polarisatie modus Dispersion(ps)

andlt, 0,1

Directivity(DB)

andgt; 50

Loss(dB) retourneren

andgt, 45

Maximale belastbaarheid (mW)

500

Operationele Temperature(℃)

-5 ~ + 70

Opslag Temperature(℃)

-40 ~ 85

Pakket Dimension(mm)

P1: L44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: L54 x W32 x H7.4

Opmerking:

1. boven specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

2. P1, P2: Vezels egress aan beide kant; P3: Fiber uitgang aan de ene kant.

Bestelinformatie

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


Aantal kanalen

Express Port

1e kanaal

Type vezel

Lengte van de vezel

Connector

Pakkettype

04 = 4 kanaals

08 = 8 kanaal

……

N = NChannel

0 = geen

1 = 1310 (+/-50nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = speciale

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speciale

1 = kale vezel

2 = 900um losse buis

1 = 1 m

2 = 2 m

S = opgeven

0 = geen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 SC/PC =

5 = ST

6 = LC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53,8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber biedt een volledige waaier van CWDM Mux-demultiplex en optische toevoegen Drop Multiplexer (OADM) eenheden voor alle soorten toepassingen en oplossingen van het netwerk. Sommige meest voorkomende zijn: Gigabit andamp; 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, EWRS, Fibre Channel, FTTx en CATV.

Sopofiber en #39; Grof golflengte divisie multiplexer (Mux/demultiplex CWDM) maakt gebruik van dunne film coating technologie en eigen ontwerp van niet-flux metaal lijmen micro optica verpakking. Het biedt lage invoeging verlies, hoge kanaal isolatie, breed pass-band, lage temperatuur gevoeligheid en epoxy vrije optische weglengte. Onze CWDM Mux demultiplex producten bieden tot 16-channel of zelfs 18-channel Multiplexing op een enkele vezel.

Verschuldigd de het verlies van de lage opneming in netwerken van de WDM nodig is, we kunnen ook "Skip Component" toevoegen in een CWDM Mux/demultiplex module om de IL als een optie. Standaard CWDM Mux/demultiplex pakkettype omvatten: ABS box-pakket, LGX pakcage en 19" 1U rackmount.

Toepassingen

• De controle van de lijn

• WDM netwerk

• Telecommunicatie

• Cellulaire toepassing

• Fiber optische versterker

• Acess netwerk

Prestatiespecificaties

Met de parameter

4 kanaal

8 kanaals

16 kanaal

MUX

Demultiplex

MUX

Demultiplex

MUX

Demultiplex

Kanaal golflengte (nm)

1270~1610

Centrum golflengte nauwkeurigheid (nm)

±0.5

Kanaalscheiding (nm)

20

Kanaal Passband (@-0.5dB bandbreedte (nm)

andgt; 13

Insertion Loss (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanaal uniformiteit (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanaal rimpel (dB)

0.3

Isolatie (dB)

Aangrenzende

N/B

andgt; 30

N/B

andgt; 30

N/B

andgt; 30

Niet-aangrenzende

N/B

andgt, 40

N/B

andgt, 40

N/B

andgt, 40

Inertion verlies temperatuur gevoeligheid (dB/℃)

andlt; 0,005

Golflengte temperatuur verschuiven (nm/℃)

andlt, 0.002

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

andlt, 0,1

Polarisatie modus dispersie

andlt, 0,1

Richtingskarakteristiek (dB)

andgt; 50

Loss(dB) retourneren

andgt, 45

Maximale belastbaarheid (mW)

300

Opterating temperatuur (℃)

-5~+75

Temperatuur bij opslag (℃)

-40~85

Pakket dimensie (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specificaties kan zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Boven de specificatie zijn voor apparaat zonder connector.

Bestelinformatie

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

Kanaalscheiding

Aantal kanalen

Configuratie

1e kanaal

Type vezel

Lengte van de vezel

In/uitgang

C = CWDM-raster

04 = 4 kanaals

08 = 8 kanaal

16 = 16 kanaal

18 = 18 kanaal

N = N-kanaal

M = Mux

D = demultiplex

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = speciale

1 = kale vezel

2 = 900um losse buis

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = opgeven

0 = geen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 SC/PC =

5 = ST

6 = LC

S = opgeven

Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste producenten van mini-cwdm-mux-demultiplex gbic-module van de 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: Mini-cwdm-mux-demultiplex gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm module fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: sales1@sopo.net.cn

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop