Rs232 te Rs 232 Isolator Opto Rs485 polarisatie-ongevoelig-optische-isolator geïsoleerd Rs 232

Rs232 te Rs 232 Isolator Opto Rs485 polarisatie-ongevoelig-optische-isolator geïsoleerd Rs 232

Polarisatie ongevoelig optische Isolator functie ● isolatieniveau Hoog ● lage invoeging verlies ● hoog rendement verlies ● lage polarisatie gevoeligheid toepassingen

Function

PolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Functie

●HighIsolation

●LowInsertionLoss

●HighReturnLoss

●LowPolarizationSensitivity

Toepassingen

●FiberopticAmplifiers

●CATVFiberopticLinks

●FiberopticSystemsTesting

●FiberopticLANSystems

●Telecommunications

PerformanceSpecifications

(Standaard) SingleStage

Met de parameter

EMS

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

40

40

MinimumIsolation(dB)

30

28

TypicalInsertionLoss(dB)

0.35

0.45

MaximumInsertionLoss(dB)

0.5

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(DB)

≦0.05

≦0.1

PMD(DB)

0.2(0.05availableuponrequest)

Bandwidth(nm)

-15to + 15

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

(Standaard) DualStage

Met de parameter

EMS

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

56

50

MinimumIsolation(dB)

45

42

TypicalInsertionLoss(dB)

0.5

0.5

MaximumInsertionLoss(dB)

0.7

0.8

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(DB)

≦0.05

≦0.1

PMD(DB)

0.05

Bandwidth(nm)

-30to + 30

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Golflengte

Rang

PigtailStyle

FiberLength

Pakket

In / OutConnector

IS = Singlestage

ID = Dualstage

13 = 1310nm

4 = 1480nm

5 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

A = GradeA

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1,5 m

3 = 2.0 m

4 = Customlength

B = bzinnebeeld

0 = geen

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 SC/PC =

5 = ST

6 = LC



Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste producenten van rs232 rs 232 isolator opto rs485 polarisatie-ongevoelig-optische-isolator geïsoleerde RS 232 om zijn hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: RS232 rs 232 isolator opto rs485 polarisatie-ongevoelig-optische-isolator geïsoleerde rs 232 fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop