Interne modus en Multimode Fibre Optic Pigtails Kablo Tester

Interne modus en Multimode Fibre Optic Pigtails Kablo Tester

Fiber Optic Pigtails worden vervaardigd met multimode of enkelvoudige modus vezel en beëindigd met een reeks

Function

Fiber Optic Pigtails worden vervaardigd met multimode of enkelvoudige modus vezel en beëindigd met een aantal aansluitingen met inbegrip van SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST en MTRJ. Andere connectortypen zijn ook beschikbaar op aanvraag.

Kenmerken:

  • Machine polijsten zorgt voor hoogste kwaliteit connector opzeggingen en prestaties

  • Lage inbrengen en terugkeer verlies

  • Traceerbaar, op standaarden gebaseerde testprocedures

  • Meetkunde compatibele connector endfaces die defect en verontreiniging gratis

  • Toon meer

Toepassingen:

  • Beëindiging van optische netwerken via fusie of mechanische splicing

  • Het testen van optische apparaten

  • Testen van de aanvaarding van de kabel

Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als een van de grootste fabrikanten van enkelvoudige modus en multimode fibre optic pigtails kablo tester voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: single mode en multimode fibre optic pigtails kablo tester fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop